HABERLER

Kadın Doğum Doktoru Zeynep Bilge Keleş, Özel Siirt Hayat Hastanesinde

İlimizin ilk özel hastanesi olan ve hizmete girdiği günden bu yana başta Siirt olmak üzere bölge halkına 7/24 hizmet veren Özel Hayat Hastanesi, alanında uzman doktorları bünyesine katmaya devam ediyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Zeynep Bilge Keleş Siirt Özel Hayat Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Özel Hayat Hastanesi, hizmet kalitesini daha ileriye taşımak ve bölge halkına kaliteli ve verimli sağlık hizmeti sunmak için Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Zeynep Bilge Keleş’i kadrosuna dahil ederek, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Doktor sayısını da 2'ye çıkarmış oldu.

Özel Hayat Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman Doktorları Op. Dr. Ahmet Barışçıl dan sonra ikinci Doktorları Zeynep Bilge Keleş oldu.

Özel Hayat Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hasta kabullerinin başladığı bildirilirken, Özel Hayat Hastanesi Genel Müdürü Dr. Nural Hasbal, en iyi sağlık hizmetini vermek için çalıştıklarını söyledi.

Hasbal, "Hastanemizdeki doktorlarımızla poliklinik hizmetlerinde halkımıza en iyi sağlık hizmeti vermenin çabası içerisindeyiz. Bu gayretimiz yanında hastanemizde yeni göreve başlayan doktorlarımızdan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Zeynep Bilge Keleş ve Anestezi uzmanı Dr. İhsan Eren hasta kabulüne başladıklarını söyledi.”

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Zeynep Bilge Keleş Kimdir?

ADI SOYADI: Op. Dr. Zeynep Bilge KELEŞ

ÜNVANI: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

TIBBİ BİRİM: Kadın Hastalıkları ve Doğum Ünitesi

DOĞUM YERİ: ANTAKYA

DOĞUM TARİHİ: 1979

EĞİTİM: Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim Araştırma Hastanesi Ankara Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Adana

MESLEKİ DENEYİM: Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim Araştırma Hastanesi Ankara 2004/2009

Yozgat Bozok Doğum Evi 2009/2011

Afyon Özel Park Hayat Hastanesi 2011/2015

Ankara Lokman Hekim Hastanesi 2016/2018